SYSTEMY FILTRACJI ERLAB, FR (dygestoria, komory PCR, szafy, filtry)

 

Ekologiczne system filtracyjne produkcji ERLAB (Francja) to zespół urządzeń, który zapewniają ochronę użytkowników na terenie całego laboratorium.
Oferowane kompleksowe rozwiązania zabezpieczające są skuteczne, proste w obsłudze, oszczędne i przyjazne środowisku.
Wśród oferowanych urządzeń znajdą Państwo następujące systemy ochrony personelu.

Stanowiska do ważenia Captair Smart
Bezpieczne systemy do przygotowywania naważek gwarantują pełną ochronę użytkownika i precyzyjny wynik (do 6 miejsc po przecinku)

Szafy na chemikalia z filtracją bezkanałową  /bezwyciągową
Oddychanie podczas kontaktu z chemikaliami nigdy nie było tak bezpieczne. Szafy nie tylko filtrują szkodliwe opary wydostające się z komory, ale dodatkowo nieustannie oczyszczają powietrze w laboratorium.

Bezkanałowe dygestoria (okapy) laboratoryjne z filtracją atmosfery
Okapy laboratoryjne Captair są przeznaczone do ochrony pracowników mających kontakt z substancjami chemicznymi podczas wykonywania prac w laboratorium. ERLAB dostarcza najnowocześniejszą obecnie technologię filtracji molekularnej. Okapy mogą pochłaniać jednocześnie różne typy substancji chemicznych, co eliminuje konieczność instalacji dedykowanych filtrów i rozszerza gamę zastosowań.

Wskaźniki jakości powietrza Halo Sense (działające w technologii Smart)
Halo Sense dostarczają na bieżąco informacje o jakości powietrza w laboratorium, wykrywają i sygnalizują ulatniające się opary, zanim jeszcze staną się one odczuwalne przez personel. Pozwala to na szybkie podjęcie koniecznych procedur by zadbać o ciągłość bezpieczeństwa pracy w laboratorium.

Oczyszczacz powietrza / system podwieszanej filtracji
System filtracyjny  montowany w pomieszczeniu laboratoryjnym (np. montaż sufitowy). W połączeniu ze  wskaźnikiem Halo  stan powietrza sprawdzany jest pod kątem podwyższonej koncentracji substancji chemicznych. W razie jej stwierdzenia, urządzenie wychwytuje szkodliwe związki i zwraca oczyszczone powietrze do laboratorium.

Aplikacja do monitoringu eGuard App
Aplikacja umożliwia monitoring różnych urządzeń Erlab w czasie rzeczywistym.

Wskaźnik jakości powietrza w laboratorium – seria Halo Sense Smart

22 April

Zadaniem wskaźnika (czujnika) Halo Sense Smart jest ciągłe monitowanie stan powietrza w laboratorium pod kątem obecności szerokiego spektrum niepożądanych dymów i oparów. Dzięki zastosowaniu technologii SMART wykrycie zanieczyszczenia jest sygnalizowane za pomocą pulsującej diody. Zainstalowanie aplikacji eGuard umożliwia wysyłanie przez urządzenie  alertów bezpieczeństwa i powiadomień na urządzenia mobilne użytkownika dając mu możliwość stałego kontrolowania stanu […]

Halo – oczyszczacz powietrza w laboratorium

22 April

W systemie Halo powietrze obecne w laboratorium jest nieustannie zasysane do wnętrza urządzenia, gdzie podlega filtracji. Filtr wychwytuje cząsteczki wywołujące  szkodliwe opary i wtłacza oczyszczone powietrze z powrotem do pomieszczenia poprzez dyskretne wywietrzniki boczne. Molekularny system filtracji klasy laboratoryjnej zawiera Neutrodine – wyjątkową wysokowydajną mieszaninę węgla aktywnego, która w połączeniu z cząstkowym filtrem wstępnym wychwytuje […]

Bezkanałowe systemy filtracji do szaf na chemikalia – seria ChemTrap

22 April

ChemTrap to seria urządzeń zaprojektowanych do ochrony personelu laboratorium przed szkodliwymi emisjami wydostającymi się z szaf, w których przechowywane są chemikalia (np. w czasie ich otwierania). Opary z wnętrza szafy są wychwytywane i zatrzymywane przez filtry, w efekcie czego do laboratorium trafia oczyszczone i bezpieczne dla użytkowników powietrze. ChemTrap są urządzeniami autonomicznymi, bezkanałowymi, które nie […]